fbpx
Zmiany na Melfka.com

Zmiany na Melfka.com

NewsPLJeśli odwiedzacie polską wersję mojej strony, zapewne zauważyliście, że od początku 2016 nie było aktualizacji na polskim blogu, mimo że posty pojawiały się w wersji angielskiej.

Podjęłam decyzję o zaprzestaniu tłumaczeń postów na język polski, gdyż często powodowało to opóźnienia i kończyło się na pośpiesznym przekładzie, z którego nie byłam w pełni zadowolona. A ponieważ większość odwiedzających zdaje się wybierać anglojęzyczną wersję strony, utrzymywanie wersji polskiej bloga wydawało się trochę bezcelowe.

Polska wersja strony wciąż będzie zawierać wszystkie informacje związane z moimi publikacjami lub premierami, na nowej stronie “Informacje” (dostępnej także w wersji angielskiej — dla tych, którzy czytają stronę w tym języku, ale woleliby pominąć moje wynurzenia), natomiast mój osobisty blog będzie dostępny jedynie po angielsku, na osobnej podstronie.

Zmieniłam też wygląd strony, jednak nie jestem projektantką graficzną, przez pewien czas strona będzie “w budowie”, więc proszę o cierpliwość. Oczywiście wszelkie uwagi i komentarze są mile widziane.

Mam jeszcze kilka pomysłów związanych z ulepszeniami na stronie, ale muszę je jeszcze dopracować. W międzyczasie, zapraszam do czytania postów w wyzwaniu “A to Z Challenge”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Follow

Get the latest posts delivered to your mailbox: