fbpx
Rok na Melfka.com

Rok na Melfka.com

Dokładnie rok temu zamieściłam pierwszą informację na tę stronie. Po tygodniach prac związanych z domeną i zewnętrznym serwerem, mogłam wreszcie przenieść moją polską stronę na WordPressie w nowe miejsce: dwujęzyczną stronę Melfka.com. Nie dokonałabym tego bez pomocy dwóch wspaniałych pań, Anny Suseł, która zapewniała wsparcie techniczne za każdym razem, kiedy moja wiedza o css wystawiona była na próbę oraz Mai Sarnowskiej, która zaprojektowała wygląd strony.

Ponieważ rocznica zaskoczyła mnie zwyczajowym “Ojej, to już?”, nie mam specjalnego postu ani konkursu z moją książką do wygrania (nie mam jeszcze wydanej książki do przeznaczenia na nagrodę), ale pomyślałam, że podzielę się niewielką grafiką związaną ze statystykami strony. Nie są czymś, czym można by się chwalić, ale pokazują, że jesteście i że odwiedzacie mnie co jakiś czas. I za to chciałabym Wam gorąco podziękować!

A jeśli macie ochotę na zabawę, spróbujcie zgadnąć, ile słów napisałam na tę stronę, ile było postów i który z nich jest najchętniej czytany, zanim spojrzycie poniżej, na grafikę.

Rok na Melfkacom

Dziękuję raz jeszcze i mam nadzieję, że będzie wracać!

3 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Follow

Get the latest posts delivered to your mailbox: